live - life (13)Kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie działającym, ciągle powiększającym się zespołem, składającym z reprezentantów dziedzin wspierających swoją wiedzą i działalnością gastronomię od wielu lat. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem tworząc miejsce przydatne zarówno nowicjuszom, jak i znawcom.

Jak narodziła się idea portalu?

Odbywając jedną z rozmów biznesowych, poznaliśmy świeżo upieczonego właściciela hotelu i restauracji. Jak wielu początkujących w tej branży – postanowił zainwestować w marzenia o własnej, wymarzonej gastronomii. Jego opowieść o drodze na szczyt przypominała nam świetny hollywoodzki scenariusz, z wieloma zwrotami akcji podczas których często tracił już nadzieję na osiągnięcie sukcesu. Uzmysłowiliśmy sobie, jak wielkim przedsięwzięciem jest znalezienie kolejnych kontrahentów, którzy mają pomóc w stworzeniu nowej marki popartej wysoką jakością usług. Idąc tym tropem i badając rynek, doszliśmy do wniosku że w istocie trudno o doradztwo w tworzeniu oraz prowadzeniu gastronomii. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę. Zaprosiliśmy do współpracy firmy i ich przedstawicieli, których szanujemy za profesjonalizm, oraz rozległą wiedzę z zakresu produktów i usług dla gastronomii, funkcjonujących w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Tak właśnie powstała idea portalgastronomii.pl, który obecnie macie możliwość użytkować.

Miejsce, które zaprocentuje rozwojem Twojej firmy.

Swoje działania kierujemy do pasjonatów i właścicieli gastronomii, zajmujących się dobrym smakiem w naszym kraju. Portalgastronomii.pl ma na celu nie tylko skupić wiedzę ekspercką z tych dziedzin, które są ważne do założenia i prowadzenia hoteli, czy restauracji. Ma być także miejscem, które możesz potraktować jako codzienne branżowe medium.

Wiedza = sukces.

Od dziś możesz w jednym miejscu pozyskiwać najważniejsze informacje o usługach i technologiach, które mogą sprawić że Twoja praca będzie nie tylko efektowniejsza, niż dotychczas, ale również bardziej wydajna, dzięki oszczędności czasu.

Zapraszamy do uczestnictwa w życiu naszego portalu, zarówno w roli odbiorcy, ale też eksperta.