Firma EACTIVE przygotowała konkurs kulinarny dla wszystkich, którym zależy na zdrowym odżywaniu! Wystarczy przygotować zdrowy posiłek, który idealnie nada się do zjedzenia w pracy i można wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Konkurs ma na celu promocję zdrowego odżywiania, a także nakłonienie wszystkich do zastanowienia się nad swoimi nawykami żywieniowymi.  Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wybrane danie i przesłać na adres konkurs@eactive.pl:

  • przepis składający się z listy składników i opisu sposobu przyrządzenia potrawy,
  • nazwę potrawy,
  • 1-3 zdjęcia potrawy,
  • informacje o czasie przygotowania,
  • swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo uczestnicy zobowiązani są do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, a także umieszczenia dowolnego komentarza na podstronie konkursowej na stronie Organizatora https://www.eactive.pl/. Prace należy przesyłać do 9 lipca 2017 roku. Następnie zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez głosowanie, które odbędzie się na stronie organizatora. Trzy osoby, które otrzymają największą liczbę głosów zdobędą atrakcyjne nagrody – będzie to bon do sklepu ze zdrową żywnością Zdrowa Żywność 24 o wartości 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca, bon do wspomnianego sklepu o wartości 200 dla osoby z drugim miejscem, a także książka autorstwa Macieja i Karoliny Szaciłło „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem. Szybkie i zdrowe dania do pracy” za zajęcie trzeciego miejsca.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału! Przed wysłaniem pracy należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym w tym miejscu: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/czas-na-konkurs-kulinarny-badz-fit-w-pracy-i-wygraj-nagrody/. Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Ocena Artykułu
Twoja ocena
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*