7 czerwca w warszawskim hotelu Westin odbędzie się Gastro Meeting 2017 – wydarzenie dla branży gastronomicznej, na którym nie może zabraknąć restauratorów i dostawców usług z branży HoReCa, którzy cenią fachową wiedzę i kontakty biznesowe. Oprócz prelekcji tematycznych oraz paneli dyskusyjnych organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje – formułę spotkań Business Speed Dating oraz szkolenia tematyczne.

 

Gastro Meeting 2017 to wydarzenie organizowane przez Business Speed Dating Poland – firmę, której celem jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń w branży gastronomicznej.

„Konferencja ta będzie dobrą okazją do zdobywania nowych kontaktów biznesowych w ramach spotkań Business Speed Dating oraz swobodnych rozmów kuluarowych” – jak zapewnia organizator spotkań Rafał Krzycki z BSD Poland.

Na każdym spotkaniu organizowanym w ramach Gastro Meeting poruszane są istotne zagadnienia związane z funkcjonowaniem obiektów gastronomicznych. Podczas tegorocznej edycji konferencji uczestnicy dowiedzą się m.in.:

✔ jak efektywnie zarządzać personelem

✔ jak skutecznie promować swój biznes w sieci

✔jak optymalizować koszty towarów/usług tak, by biznes przynosił maksymalne zyski.

 

Na konferencję organizatorzy zapraszają wszystkie osoby ściśle związane z branżą gastronomiczną. Dotychczas swój udział potwierdziło ponad 200 uczestników. Nie zabraknie osób zarządzających obiektami gastronomicznymi, dyrektorów oraz menadżerów sieci i niezależnych obiektów. W konferencji wezmą również udział  firmy dostarczające towary i usługi dla branży gastronomicznej.

Czas i miejsce: 7 czerwca, Hotel Westin, Warszawa

Konferencja jest bezpłatna dla wszystkich restauratorów. Wymaga uprzedniej rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na:
www.gastro.bsdpoland.pl

Ocena Artykułu
Twoja ocena
[Głosów: 1 Ocena: 5]