FIKA

Od 30 stycznia Agencja kreatywna FIKA połączyła siły z Bite Marketing. Obie agencje znane są z bogatego portfolio prestiżowych gastronomii, z którymi dotychczas współpracowały, takimi jak: Aioli Cantine Bar Cafe Deli, Aioli inspired by MINI Banjaluka, Stacja Mercedes czy Momu (FIKA), a także gastronomiami z Londynu i Nowego Jorku (Bite Marketing).

Nowa nazwa – nowa jakość

Obie agencje już współpracowały ze sobą, dlatego też Agnieszka Borek i Marta Panfil postanowiły połączyć swoje siły na stałe. Od lutego Agencja Kreatywna FIKA, Borek & Panfil – taka jest nowa nazwa agencji – będzie pomagać Wam w tworzeniu strategii marketingowej, prowadzeniu komunikacji online, w tym Social Media, fotografii, brandingu, marketingu szeptanego i doradztwa dla gastronomii.

Rynek otwiera się na specjalistyczne doradztwo

Połączenie się tych dwóch silnych agencji wynikło także pośrednio z potrzeb rynku. Coraz więcej restauratorów docenia współpracę ze specjalistami od wizerunku i komunikacji online. Widać to zarówno na rynku światowym, jak i polskim.

Gratulujemy Agencji Kreatywnej FIKA, Borek & Panfil połączenia sił. Nie zawsze bowiem dwie cenione agencje potrafią spojrzeć sobie w oczy i zewrzeć szyki. Cieszymy się tym bardziej, że będziemy mogli pozyskać nieco wiedzy od nich na naszym portalu! Już niebawem pojawi się u nas dział Reklama i PR, które będzie prowadzony przez eksperta z tej agencji.

Więcej informacji dotyczących Agencji Kreatywnej FIKA, Borek & Panfil tutaj:

http://agencjakreatywnafika.pl/2017/01/30/laczymy-sie/

Ocena Artykułu
Twoja ocena
[Głosów: 1 Ocena: 2]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*