Kawiarnia coraz częściej to nie tylko miejsce spotkań towarzyskich, czy też mniej lub bardziej nieformalnych spotkań ale też miejsce pracy wielu freelancerów, którzy cenią sobie kawiarnianą atmosferę oraz kawę najwyższej jakości. Często kluczem do podjęcia decyzji o wyborze lokalu są opinie innych konsumentów. Miejscem skupiającym tego typu opinie bardzo często są media społecznościowe i grupy tematyczne. Kolejnym takim miejscem jest aplikacja Caff.io gdzie goście mogą pozyskiwać informacje na temat kawiarni z całej Polski.

Co może robić użytkownik w ramach aplikacji Caff.io?

  • szukać nowych kawiarni w swojej okolicy (lokalizacja jest określana na podstawie numeru IP)
  • dodawać i oceniać lokale, które odwiedził
  • rejestrować wypite kawy
  • tworzyć listy kawiarni (np. takich, które chciałby odwiedzić)
  • zapisywać, jakie kawowe ziarna najbardziej przypadły mu do gustu.

Caff.io ma za zadanie pomagać wszystkim tym, którzy cenią sobie dobrą kawę i unikalne miejsca. To także narzędzie dla osób, które pracują zdalnie i szukają, przede wszystkim, lokali, w których znajdą szybkie wi-fi, spokój i możliwość spotkania innych freelancerów.

W Caff.io tworzy się społeczność osób, które wymieniają się informacjami na temat wyjątkowych nowych miejsc, sposobach parzenia kawy i produktywności.

Aplikacja jest dostępna na adresem www.caff.io i korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.

Obecnie można w niej ocenić prawie 200 kawiarni w 19 miastach.

Autorzy aplikacji są także otwarci na współpracę ze wszystkimi osobami, które chciałyby się włączyć w budowanie kawowej społeczności lub mają sugestie co do zmian w aplikacji. Jeśli macie pomysły, co do tego, jakie jeszcze rozwiązania powinny znaleźć się w Caff.io, lbo chcecie dołączyć jako kawiarnia do aplikacji – piszcie contact@caff.io.

Tekst na podstawie materiałów przekazanych przez Caff.io dla portalgastronomii.pl

Caff.io to nowa aplikacja, która pomoże Ci znaleźć najlepsze kawiarnie z pyszną kawą i szybkim wi-fi w Twojej okolicy. Wystartowaliśmy we wrześniu 2016, łączy nas kawowa pasja i potrzeba ciągłego ulepszania naszej aplikacji. Możesz do nas dołączyć na: https://www.caff.io/#registration.

 

Copy of Social Media – Untitled Design

 

 

Ocena Artykułu
Twoja ocena
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*